İptal ve İade Şartları - TEKNOKESS
İptal ve İade Şartları

İptal ve İade Prosedürü

İptal
www.teknokess.com.tr online alışveriş sitesinden vermiş olduğunuz siparişiniz hazırlık aşamasında ve henüz kargoya verilmemiş ise "info@teknokess.com.tr" mail adresine "Sipariş İptali" başlıklı mail veya 0232 484 0 818 nolu müşteri hizmetleri ile görüşerek siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ürünler size ulaştıktan sonra ise iptal işlemi yerine iade işlemi uygulanmaktadır.
 
İade
Almış olduğunuz ürününü ambalajını açmadan / tahrip etmeden / bozmadan, ürünü kullanmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) iş günü içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz. Ürünü, ürün faturası, sipariş numaranızı da içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.
 
Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz.
 
Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldığınızda, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş sayılırsınız.
 
Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmez.
 
Müşteri, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.
 
Müşterinin ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün TEKNOKESS Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti. (www.teknokess.com.tr)' ye ulaştığı andan itibaren on (10) iş günü içinde ürün bedeli müşteriye iade edilir.
 
TEKNOKESS Teknoloji San.Tic.Ltd.Şti. (www.teknokess.com.tr), üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü geri almaz ve ürün bedelini iade etmez.
 
Üründe, müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.
 
Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır